


Шафа монтажна розподільна, ШМР-1Ф зовнішньої установки, з замком, без задньої стінки, тм Лоза
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа монтажна розподільна ШМР-1Ф
застосовується для встановлення однофазного електронного лічильника і модульних автоматичних вімікачів на DIN-рейку. Продукція ТМ Лоза виготовляється на основі застосування найсучасніших технологій з надійних високоякісних матеріалів.
Характеристики шафі монтажного розподільного ШМР-1Ф
Габаритні розміри, мм (ШхВхГ): 240x406x165
Виконання: навісний
УВАГА ! Розміри можуть відрізнятися від зазначених в технічних характеристиках, і змінює їх виробник не попереджаючи нас. Тому перед покупкою уточнюйте точні розміри у менеджера
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лоза |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Кількість шаф | 1 шт. |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 220 В |
| Розташування | Вертикальне |
| Тип щита | Ввідно-розподільний |
| Конструктивні особливості | |
| Антивандальний корпус | Ні |
| Передні двері | З замком |
| Додаткові характеристики | |
| Можливість правостороннього і лівостороннього навішування двері | Ні |
| Колір шафи | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 406 мм |
| Глибина | 165 мм |
| Товщина бічних стінок шафи | 0.8 мм |
| Товщина передньої двері шафи | 0.8 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота мм | 406 |
| Захист | |
| Замок | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відкривання передніх дверей | Лівостороннє |
| Поставка шафи | У зібраному вигляді |
| Стан | Нове |
| Тип аксесуара | Облік і розподіл |
| Тип корпусу | Шафа розподільна обліково |
- Ціна: 412,39 ₴

