Новинка






Вимикач-роз'єднувач ВР32-39B71250 630А на 2 напрямки знімна рукоятка Немає
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вимикач-роз'єднувач ВР32-39B71250 630А на 2 напрямки знімна рукоятка
Призначений для включення, пропускання, перемикання та відключення змінного струму номінальною напругою до 660 В номінальною частотою 50 і 60 Гц та постійного струму напругою до 440 В пристроях розподілу електричної енергії.
Застосовуються:
• у розподільчих панелях ЩО-70;
• вступно-розподільчих пристроях ВРУ;
• шафи розподільних силових ШРС;
• головні розподільні щити.
| Найменування скорочене | ВР32-39B71250 630А на 2 напр. з'ємна рук. |
| Ступінь захисту | IP00 |
| Зносостійкість, цикл | 16000 |
| Категорія використання | AC-21 B,АС-22 В |
| Виконання | Зі з'ємним руків'ям на два направлення та ДГК |
| Один. вимір. | шт. |
| Номінальний робочий струм Ie (AC), А | 630 |
| Кіл-ть полюсів | 3 |
| Кількість напрямків | 2 |
| Номінальна напруга (Uн), В | 400/690 |
| Номінальна напруга ізоляції (Ui, AC), В | 690 |
| Частота (F), Гц | 50 |
| Електрична зносостійкість, В/см | 1600 |
| Номінальна імпульсна напруга, що витримується Uimp, кВт | 8 |
| Номінальний короткочасно витримуючий струм Icw, кА | 16 |
| Номінальний умовний струм короткого замикання Icc, кА | 32 |
| Номінальна потужність у робочому режимі при AC-23, 400 В, кВт | 315 |
| Робоча температура, °C | -30…+40 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Номінальний струм | 630 А |
| Ступінь захисту IP | 0 |
| Кількість полюсів | 3 |
| Рід установки | Внутрішня |
| Напруга | 400 |
| Частота струму | 50 |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Основні атрибути | |
| Механічна зносостійкість | 16000 |
| Кількість контактів | 3 |
| Запашна камера | Немає |
| Тип ручки | Знімна |
| Приєднання ручки | Сбоку |
| Конструктивне виготовлення | Відкрите |
| Вага | 6.95 г |
| Номінальна робоча напруга | 630 В |
- Ціна: 6 204,60 ₴

