

Термопластикова коробка ABS 120x120x70 IP44 герметична монтажна електротехнічна коробка BB2-0531-0003
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термопластикова коробка BB2-0531-0003 розміром 120x120x70 мм призначена для монтажу та захисту електричних з'єднань, кабельних вводів та комутаційного обладнання. Корпус виготовлений із якісного ABS-пластику, стійкого до механічних пошкоджень та впливу вологи. Ступінь захисту IP44 забезпечує захист від пилу та бризок води. Підходить для електромонтажних робіт, систем освітлення, автоматики та розподілу електроживлення у побутових і промислових умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bemis |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Клемна колодка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Колір | Сірий |
| Форма | Квадратна |
| Термостійкість | Так |
| Вогнестійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Маса | 0.192 кг |
| Кількість в упаковці | |
| Кількість в ящику шт. | 60 |
- Ціна: 134,10 ₴

