

Термопластикова коробка ABS Ø70 IP44 кругла герметична монтажна електротехнічна коробка BB2-0141-0003
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термопластикова коробка BB2-0141-0003 діаметром Ø70 мм призначена для монтажу та захисту електричних з'єднань і кабельних комутацій. Корпус виготовлений із міцного ABS-пластику та має ступінь захисту IP44, що забезпечує захист від пилу та бризок води. Кругла форма коробки зручна для електромонтажних робіт у житлових, комерційних та промислових приміщеннях. Підходить для внутрішнього та зовнішнього використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bemis |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Клемна колодка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Колір | Сірий |
| Форма | Кругла |
| Термостійкість | Так |
| Вогнестійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Маса | 225 кг |
| Кількість в упаковці | |
| Кількість в ящику шт. | 60 |
- Ціна: 44,55 ₴

