Новинка




Термопластикова коробка ABS 340x340x160 IP44 монтажна герметична електротехнічна коробка BB2-1031-0073
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластикові розподільні коробки Bemis для прихованого розгалуження проводів і кабелів. Такі коробки можуть бути круглої, квадратної або прямокутної форми з кришкою, яка легко дозволяє отримати доступ до вмісту всередині. Металеві коробки стійкі до температурних коливань і атмосферних явищ, пластикові - не потрібно заземлювати. Коробки для зовнішньої проводки (накладні) круглої або прямокутної форми із захистом IP44 / 55 з кришкою і ущільненням в місцях введення кабелю, корпус з АБС-пластикату, можна використовувати на відкритому повітрі, у вологих або запилених приміщеннях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bemis |
| Країна виробник | Туреччина |
| Спосіб установки | Накладний |
| Клемна колодка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Форма | Квадратна |
| Вибухозахищене виконання | Так |
| Термостійкість | Так |
| Вогнестійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Кількість в упаковці | |
| Кількість в ящику шт. | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світлосірій |
| Маса | 1900 кг |
| Товщина | 160 |
| Тип системи | Розподільча Коробка |
- Ціна: 1 057,50 ₴

