Новинка




Термопластикова коробка ABS 120x120x140 IP44 монтажна герметична електротехнічна коробка BB2-0531-0063
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термопластикова коробка BB2-0531-0063 з ABS-пластику розміром 120x120x140 мм призначена для монтажу та захисту електротехнічних з'єднань, клем, автоматичних пристроїв та іншого обладнання. Корпус має ступінь захисту IP44, що забезпечує захист від пилу та бризок води. Виготовлена з міцного ABS-пластику, стійкого до механічних пошкоджень, впливу вологи та перепадів температур. Підходить для використання у побутових, промислових та електромонтажних системах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bemis |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Клемна колодка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Форма | Квадратна |
| Вибухозахищене виконання | Так |
| Термостійкість | Так |
| Вогнестійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Маса | 225 кг |
| Кількість в упаковці | |
| Кількість в ящику шт. | 60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світлосірій |
| Товщина | 140 |
- Ціна: 231,75 ₴

