Топ продаж




Розподільна коробка 220х150х85 Get-San IP54 герметична монтажна коробка для електропроводки KB.0368
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розподільна коробка Get-San KB.0368 розміром 220х150х85 мм призначена для безпечного з'єднання та захисту електропроводки у побутових, комерційних і промислових електромережах. Корпус виготовлений із міцного термопластику, стійкого до механічних пошкоджень, пилу та вологи. Ступінь захисту IP54 забезпечує надійну експлуатацію у приміщеннях та в умовах помірної вологості. Підходить для монтажу кабельних ліній, систем освітлення, автоматики, сигналізації та відеоспостереження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Get-San |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Форма | Прямокутна |
| Термостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | термостійка пластмаса |
- Ціна: 391,50 ₴

