

Вимикач VIKO Karre білий, внутрішній, одинарний, клавішний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Завдяки плавним лініям корпусу електрофурнітура турецького виробника стане гармонійним доповненням класичного і сучасного інтер'єру єру. Білий і білий кольори корпусу розеток і вімікачів поєднується з більшістю відтінків оформлення приміщень.
Вимикачі серії viko Karre призначені для експлуатації з внутрішніми ятерами. Надійні кріплення гарантують безпеку кінцевого користувача.
Продукція турецького виробника представлена в середній і бюджетної цінової категорії. Це робить електрофурнітуру VIKO доступною для будь-якого бюджету.
Karre звертається до тих, хто вважає за краще красу чітких ліній. Мінімалістичний дизайн продукції в білому і бежевому кольорі незмінно притягують погляд. Karre - відправна точка Ваших очікувань і вона, поза сумнівами, задовольнить всі ваші потреби. При всій мінімалістичний форм Karre пропонує також найширшу лінійку продуктів, від сучасних технологій термостатів і сенсорних датчиків до традиційних вімікачів і розеток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vi-Ko |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 20 г |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 172,35 ₴

