

Кнопковий вимикач (кнопка) VIKO Carmen, внутрішній, 10А, 250В, білий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кнопковий вимикач VIKO Carmen призначений для керування освітленням, дзвінками або іншими електропристроями. Використовується у внутрішніх електромережах житлових і комерційних приміщень. Виготовлений із якісного термостійкого пластику, має надійний механізм і довгий термін служби. Сучасний дизайн серії Carmen гармонійно поєднується з будь-яким інтер’єром.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viko |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Кнопковий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Голосове управління | Ні |
| Дистанційне управління | Ні |
| Перетин проводів, що підключаються | 1 кв.мм |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 82.5 мм |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 80.5 мм |
- Ціна: 148,50 ₴

