

Шафа розподілу ЩУР 4 ВУЛИЧНИЙ IP54 (180х120х105)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус металевий ЩУР - 4 IP54
- електротехнічний шафа навісного виконання (підвищеної міцності) для монтажу електротехнічної модульного апаратури.
ЩУР використовуються для:
- прийому і розподілу електричної енергії напругою 380 / 220В
- 1 і 3-х фазного струму частотою 50 Гц,
- захисту ліній при коротких замиканнях і перевантаженнях,
- рідкісних включень і відключень електричних ланцюгів.
Щити розподільні мають широке застосування в торгових і виробничих приміщеннях, державних установах, на об'єктах соціально-культурного спрямування, в офісах і житловому секторі.
ЩУР -4 має зварену конструкцію, виконаний з листової конструкційної сталі
- товщиною 0,8 мм габарити:
- 180 мм - висота,
- 120 мм ширина,
- 105 мм глибина.
- Металовиріб має ступінь захисту IP54.
- Покриття корпусу проводитися порошковою фарбою RAL 7035 (сірий).
Номенклатура корпусів розподільних щитів залежить від кількості вбудованих модулів (ЩУР-4, ЩУР-6, ЩУР-12, ЩУР-15, ЩУР-24, ЩУР-36, ЩУР-48).
- Ступінь герметичності - IP54 (забезпечується прогумованим ущільненням на дверцятах шафи).
- Виробник Харків, ЩИТ ,,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Щит |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість вводів | 2 |
| Кількість обслуговуваних сторін | 2 |
| Кількість шаф | 1 шт. |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Розташування | Вертикальне |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип щита | Ввідно-розподільчий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал ущільнювача | Пориста гума |
| Місце під лічильник | Ні |
| Відкриття дверей | Лівосторонній |
| Прозорі двері | Ні |
| Оглядове віконце | Ні |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Щит розподільчий монтажний |
- Ціна: 375,70 ₴

