Новинка




Вимикач-роз'єднувач ВР32-37В31250 630А знімна рукоятка
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вимикач роз'єднувач розривний 630А призначений для неавтоматичної комутації ланцюгів змінного струму напругою до 660 і частотою 50 Гц. Має триполюсне виконання з приводом знімною бічною зміщеною рукояткою. Вимикачі-роз'єднувачі мають контактну систему ножового типу з видимим подвійним розривом ланцюга. За допомогою подвійного розриву ланцюга, великих проміжків контактів та дугогасних камер забезпечується ефективне гасіння електричної дуги при комутації.
| Найменування скорочене | ВР32-39В31250 630А з'ємна рук. |
| Ступінь захисту | IP00 |
| Зносостійкість, цикл | 16000 |
| Категорія використання | AC-21 B,АС-22 В |
| Виконання | Зі з'ємним руків'ям та ДГК |
| Один. вимір. | шт. |
| Номінальний робочий струм Ie (AC), А | 630 |
| Кіл-ть полюсів | 3 |
| Кількість напрямків | 1 |
| Номінальна напруга (Uн), В | 400/690 |
| Номінальна напруга ізоляції (Ui, AC), В | 690 |
| Частота (F), Гц | 50 |
| Електрична зносостійкість, В/см | 1600 |
| Номінальна імпульсна напруга, що витримується Uimp, кВт | 8 |
| Номінальна потужність у робочому режимі при AC-23, 400 В, кВт | 315 |
| Номінальний короткочасно витримуючий струм Icw, кА | 16 |
| Номінальний умовний струм короткого замикання Icc, кА | 32 |
| Робоча температура, °C | -30…+40 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТАКЕЛ |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальний струм | 630 А |
| Ступінь захисту IP | 0 |
| Частота струму | 50 |
| Кількість полюсів | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 115 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Основні атрибути | |
| Кількість контактів | 6 |
| Запашна камера | Да |
| Тип ручки | Знімна |
| Приєднання ручки | Сбоку |
| Конструктивне виготовлення | Відкрите |
| Вага | 4.48 г |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
- Ціна: 3 729,60 ₴

