Новинка




Термопластикова коробка ABS з прозорою кришкою 120x225x140 IP44 монтажна герметична електротехнічна коробка BB2-0621-0063
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластикові розподільні коробки Bemis для прихованого розгалуження проводів і кабелів. Такі коробки можуть бути круглої, квадратної або прямокутної форми з кришкою, яка легко дозволяє отримати доступ до вмісту всередині. Металеві коробки стійкі до температурних коливань і атмосферних явищ, пластикові - не потрібно заземлювати. Коробки для зовнішньої проводки (накладні) круглої або прямокутної форми із захистом IP44 / 55 з кришкою і ущільненням в місцях введення кабелю, корпус з АБС-пластикату, можна використовувати на відкритому повітрі, у вологих або запилених приміщеннях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bemis |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Клемна колодка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Форма | Прямокутна |
| Вибухозахищене виконання | Так |
| Термостійкість | Так |
| Вогнестійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Маса | 390 кг |
| Кількість в упаковці | |
| Кількість в ящику шт. | 30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світлосірій |
| Товщина | 140 |
- Ціна: 397,35 ₴

