Новинка






Ковпачок FL6 для міні тумблерів, захисний ковпачок для перемикача
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ковпачок FL6 для мiнi тумблерів
| Найменування скорочене | Ковпачок FL6 |
| Колір | чорний |
| Один. вимір. | шт. |
| Матеріал | Резина; Сталь з покриттям, |
| Кіл-ть в пачці | 10 |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Діаметр різбового отвору | 6 |
Ця кришка (Ковпачок) захищає тумблер від вологи та пилу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТАКЕЛ |
| Країна виробник | Китай |
| Комутаційна зносостійкість | 1000000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальний струм | 6 А |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 3 А |
| Опір контактів | 0.1 Ом |
| Тип монтажу | На корпус |
| Розміри корпусу | |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 13,95 ₴

