

Термопластикова коробка ABS 85x85x50 IP44 герметична монтажна електротехнічна коробка BB2-0241-0003
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термопластикова коробка BB2-0241-0003 розміром 85x85x50 мм призначена для монтажу та захисту електричних з'єднань, кабельних вводів і комутаційного обладнання. Корпус виготовлений із міцного ABS-пластику та має ступінь захисту IP44, що забезпечує захист від пилу та бризок води. Підходить для використання в електромонтажних роботах, системах освітлення, автоматики та розподілу електроживлення. Може застосовуватись як усередині приміщень, так і зовні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bemis |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Клемна колодка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Колір | Сірий |
| Форма | Квадратна |
| Термостійкість | Так |
| Вогнестійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Маса | 0.06 кг |
| Кількість в упаковці | |
| Кількість в ящику шт. | 60 |
- Ціна: 61,65 ₴

