Новинка




Розподільна коробка 210х110х90 Get-San IP65 герметична монтажна коробка для електропроводки KB.0013
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розподільна коробка Get-San KB.0013 розміром 210х110х90 мм призначена для надійного захисту та з'єднання електропроводки у побутових, комерційних і промислових електромережах. Корпус виготовлений із міцного термопластику, стійкого до механічних пошкоджень, пилу та вологи. Ступінь захисту IP65 забезпечує герметичність і безпечну експлуатацію як у приміщеннях, так і на відкритому повітрі. Підходить для електромонтажу, систем освітлення, автоматики, сигналізації, відеоспостереження та сонячних електросистем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Get-San |
| Країна виробник | Туреччина |
| Варіант установки | Настінний |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням опор | 110 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Поставка шафи | В зібраному вигляді |
| Колір шафи | Світло-сірий |
| Основні атрибути | |
| Спосіб установки | Накладний |
| Колір | Светлосерий |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 360,90 ₴

