Новинка




Розподільна коробка 180х180х80 Get-San IP54 герметична монтажна коробка для електропроводки KB.0024
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розподільна коробка Get-San KB.0024 розміром 180х180х80 мм призначена для надійного з'єднання та захисту електропроводки у побутових, комерційних і промислових електромережах. Корпус виготовлений із міцного термопластику, стійкого до механічних пошкоджень, пилу та вологи. Ступінь захисту IP54 забезпечує безпечну експлуатацію у приміщеннях та в умовах помірної вологості. Підходить для монтажу систем освітлення, автоматики, сигналізації, відеоспостереження та кабельних з'єднань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Get-San |
| Країна виробник | Туреччина |
| Варіант установки | Настінний |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 180 |
| Висота | 65 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Поставка шафи | В зібраному вигляді |
| Колір шафи | Світло-сірий |
| Основні атрибути | |
| Спосіб установки | Накладний |
| Колір | Сірий |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Прямокутна |
| Термостійкість | Так |
| Клемна колодка | Немає |
- Ціна: 326,70 ₴

