

Розподільна коробка 140х140х100 Get-San IP65 герметична монтажна коробка для електропроводки KB.0022 Опис українською: Розподільн
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розподільна коробка 140x140x100 Get-san IP65
Розподільна коробка Get-San KB.0022 розміром 140х140х100 мм призначена для надійного з'єднання та захисту електропроводки у побутових, комерційних і промислових електромережах. Корпус виготовлений із якісного термопластику, стійкого до механічних пошкоджень, пилу та вологи. Ступінь захисту IP65 забезпечує герметичність та безпечну експлуатацію як у приміщеннях, так і на відкритому повітрі. Підходить для монтажу кабельних ліній, систем освітлення, автоматики, сигналізації, відеоспостереження та сонячних електросистем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Get-San |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням опор | 140 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Основні атрибути | |
| Спосіб установки | Накладний |
| Колір | Сірий |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Тип конструкції | Штампована |
| Форма | Квадратна |
| Термостійкість | Так |
- Ціна: 293,40 ₴

