Новинка




Розподільна коробка 125х100х75 Get-San IP65 герметична монтажна коробка для електропроводки KB.0016
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розподільна коробка Get-San KB.0016 розміром 125х100х75 мм призначена для безпечного з'єднання та захисту електропроводки у побутових, комерційних і промислових електромережах. Корпус виготовлений із якісного термопластику, стійкого до механічних пошкоджень, пилу та вологи. Ступінь захисту IP65 забезпечує герметичність і надійну роботу в умовах підвищеної вологості та запиленості. Підходить для електромонтажу, систем освітлення, автоматики, сигналізації, відеоспостереження та сонячних електросистем.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Get-San |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Форма | Прямокутна |
| Термостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 125 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 249,30 ₴

