Топ продаж




Розподільна коробка 120х120х60 Get-San IP65 герметична монтажна коробка для електропроводки KB.0019
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розподільна коробка Get-San KB.0019 розміром 120х120х60 мм призначена для безпечного з'єднання та захисту електропроводки в побутових, комерційних і промислових електромережах. Корпус виготовлений із міцного термопластику, стійкого до механічних пошкоджень, пилу та вологи. Завдяки ступеню захисту IP65 коробка підходить для використання як у приміщеннях, так і на відкритому повітрі. Використовується для електромонтажу, систем освітлення, автоматики, сигналізації, відеоспостереження та сонячних електросистем.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Get-San |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Тип конструкції | Штампована |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Сірий |
| Форма | Квадратна |
| Термостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 201,15 ₴

