Топ продаж




Розподільна коробка 110х110х75 Get-San IP54 герметична монтажна коробка для електропроводки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розподільна коробка Get-San 110х110х75 мм призначена для надійного захисту та з'єднання електропроводки у побутових, комерційних і промислових електромережах. Корпус виготовлений із міцного термопластику, стійкого до механічних пошкоджень, пилу та вологи. Ступінь захисту IP54 забезпечує безпечну експлуатацію в умовах підвищеної вологості та запиленості. Підходить для монтажу кабельних з'єднань, систем освітлення, автоматики, сигналізації та відеоспостереження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Get-San |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Тип конструкції | Штампована |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір | Сірий |
| Форма | Квадратна |
| Термостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 77 мм |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 123,30 ₴

