Новинка




Розподільна коробка 98х98х97 Get-San IP65 герметична монтажна коробка для електропроводки KB.0017
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розподільна коробка Get-San KB.0017 розміром 98х98х97 мм призначена для захисту електричних з'єднань та монтажу кабельних ліній у складних умовах експлуатації. Корпус виготовлений із міцного термопластику, стійкого до ударів, пилу та вологи. Ступінь захисту IP65 забезпечує надійну герметичність та можливість використання як усередині приміщень, так і на відкритому повітрі. Підходить для електромонтажу, систем освітлення, автоматики, відеоспостереження та сонячних електросистем.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Get-San |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Форма | Квадратна |
| Термостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | термостійка пластмаса |
- Ціна: 121,50 ₴

