Новинка




Термопластикова монтажна коробка 80х80х45 Get-San IP54 розподільна коробка для електромонтажу KB.0029
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термопластікова коробка 80х80x45 Get-San IP54
Термопластикова монтажна коробка Get-San KB.0029 розміром 80х80х45 мм використовується для захисту електричних з'єднань та монтажу кабельних ліній. Корпус виготовлений із якісного термопластику, стійкого до механічних навантажень, вологи та пилу. Ступінь захисту IP54 забезпечує надійне використання у побутових, комерційних та промислових умовах. Підходить для внутрішнього та зовнішнього електромонтажу, встановлення автоматики, освітлення та систем відеоспостереження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Get-San |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Тип конструкції | Штампована |
| Спосіб установки | Накладний |
| Клемна колодка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір | Сірий |
| Форма | Квадратна |
| Термостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 74,70 ₴

