Топ продаж




Прожектор RIGHT HAUSEN SOFT LINE LED 50W 6500K IP65 Білий HN-191122
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED прожектор підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування. Завдяки використанню зменшеного корпусу вдалося істотно знизити вартість прожектора.
Технічні характеристики прожектора Right Hausen:
Потужність - 50W
Світловий потік - 5000Lm
Температура світіння - 6500К
Термін служби - 30000ч
Робоча напруга - 180-240V
Частота мережі - 50-60Hz
Клас захисту - IP65
Матеріал корпусу - Алюміній
Колір корпусу - білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Right Hausen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Колірна гамма | Нейтральний, Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 6200K |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
- Ціна: 569,25 ₴

