Мікровимикачі серії D4MC
Мікровимикач, зазвичай відомий як мініатюрний перемикач миттєвої дії, може бути визначений як крихітний електричний перемикач, який може приводитися в дію шляхом застосування дуже меншої кількості фізичної сили за допомогою механізму, відомого як точка перекидання, який також називають понад центральний механізм.
Особливості мікровимикачів
- Мікровимикач працює, замикаючи або розмикаючи ланцюг в залежності від сили, яка додається (відпускається або утримуючи) через плунжер.
- Зазвичай він має невеликий контактний зазор, високу чутливість, невеликий робочий хід і швидке дію.
Переваги мікровимикача
Використання мікропереключателей дає безліч переваг. Деякі з переваг:
- Мікроперемикачі дійсно надійні у використанні, оскільки вони працюють в певних положеннях, чого немає в інших перемикачах.
- Швидко і легко використовувати.
- Для роботи потрібно дуже невелика фізична сила.
- Це кращий варіант серед пристроїв для миттєвого відповіді.
- Це доступно і доступно.
- Він має дійсно довгий термін служби, і іноді він може вмістити до 10 мільйонів велосипедів.
- Простота використання робить його зручним для широкого спектру додатків в різних галузях промисловості.
- Мікроперемикачі певного типу стійкі до пилу і воді, що дозволяє їм плавно працювати навіть в пилу і воді.
- Він гнучкий і вимагає мінімального обслуговування.
Використання мікропереключателей
Є дві основні галузі використання мікропереключателей:
Автоматизація, безпека і компоненти: мікроперемикачі часто використовуються в якості кнопок аварійної сигналізації, наприклад, пожежної сигналізації, засобів управління зупинкою під час кризи, камер спостереження, які забезпечують правильний поворот до точки максимального руху. Він також використовується в сигналізації для зчитувачів карт інфрачервоного виявлення і в інших цілях безпеки. Це програми HVAC, такі як виявлення реле тиску повітря і кнопок панелі управління. Його можна використовувати для контролю доступу, наприклад, дверних замків, які також можуть бути технічними з контролерами таймера.
Домашнє застосування. Мікроперемикачі використовуються в багатьох домашніх електроприладах, таких як холодильники, кондиціонери, пральні машини, мікрохвильові печі і рисоварки.