

Вимикач з підсвічуванням VIKO Крем
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вимикачі viko Karre - серія сучасних комутаційних апаратів від найбільшого виробника з Туреччини, призначена для внутрішнього монтажу. Дана продукція виконана з якісного термостійкого пластика і довговічних металевих елементів. У нашому магазині можна купити вимикачі viko Carmen за вигідною ціною. Ми здійснюємо доставку по всій Україні.
Завдяки плавним лініям корпусу електрофурнітура турецького виробника стане гармонійним доповненням класичного і сучасного інтер'єру. Білий і кремовий кольори корпусу розеток і вимикачів поєднується з більшістю відтінків оформлення приміщень.
Вимикачі серії viko Karre призначені для експлуатації з внутрішніми мережами. Надійні кріплення гарантують безпеку кінцевого користувача.
Продукція турецького виробника представлена в середній і бюджетної цінової категорії. Це робить електрофурнітуру viko доступною для будь-якого бюджету.
Завдяки плавним лініям корпусу електрофурнітура турецького виробника стане гармонійним доповненням класичного і сучасного інтер'єру. Білий і кремовий кольори корпусу розеток і вимикачів поєднується з більшістю відтінків оформлення приміщень.
Вимикачі серії viko Karre призначені для експлуатації з внутрішніми мережами. Надійні кріплення гарантують безпеку кінцевого користувача.
Продукція турецького виробника представлена в середній і бюджетної цінової категорії. Це робить електрофурнітуру viko доступною для будь-якого бюджету.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viko |
| Страна производитель | Турция |
| Количество клавиш | 1 шт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальный ток | 10 А |
| Подсветка | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Встроенный |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Клавишный |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
- Цена: 219,15 ₴

