

Розетка телефонна (RJ11) VIKO Meridian Крем
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розетки viko Meridian - серія сучасних комутаційних апаратів від найбільшого виробника з Туреччини, призначена для внутрішнього монтажу. Дана продукція виконана з якісного термостійкого пластика і довговічних металевих елементів. У нашому магазині можна купити вимикачі viko Carmen за вигідною ціною. Ми здійснюємо доставку по всій Україні.
Завдяки плавним лініям корпусу електрофурнітура турецького виробника стане гармонійним доповненням класичного і сучасного інтер'єру. Білий і кремовий кольори корпусу розеток і вимикачів поєднується з більшістю відтінків оформлення приміщень.
Вимикачі серії viko Meridian призначені для експлуатації з внутрішніми мережами. Надійні кріплення гарантують безпеку кінцевого користувача.
Продукція турецького виробника представлена в середній і бюджетної цінової категорії. Це робить електрофурнітуру viko доступною для будь-якого бюджету.
- Розетка телефонна одинарна RJ-11 (4 контакти) для внутрішнього монтажу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vi-Ko |
| Страна производитель | Турция |
| Высота | 38 мм |
| Длина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 20 г |
| Количество разъемов | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Встроенный |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет корпуса | Кремовый |
- Цена: 180 ₴

