


Шафа монтажна розподільна ШМР-1Фэ-12Н зовнішньої установки з замком під 1Ф електронний лічильник тм "Лоза"
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шафа монтажна розподільна зовнішньої установки з замком під 1Ф електронний лічильник Лоза ШМР-1Фе-12Н
Застосовується для встановлення однофазного електронного лічильника і модульних автоматичних вимикачів на DIN-рейку. Продукція ТМ Лоза виготовляється на основі застосування найсучасніших технологій з надійних високоякісних матеріалів.
Габаритні розміри мм (ШхВхГ) :
- 220х385х65
УВАГА ! Розміри шаф можуть відрізнятися від зазначених в технічних характеристиках, і змінює їх виробник не попереджаючи нас. Тому перед покупкою уточнюйте точні розміри у менеджера
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лоза |
| Страна производитель | Украина |
| Количество однофазных отходящих линий | 12 |
| Количество шкафов | 1 шт |
| Конструкция | Цельносварная |
| Расположение | Вертикальное |
| Расчетное количество модулей | 12 |
| Режимы работы | Длительный |
| Степень защиты IP | 31 |
| Тип монтажа | Навесной |
| Тип оборудования | Щит |
| Защита | |
| Антивандальное исполнение | Нет |
| Замок | Врезной |
| Опломбирование | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 385 мм |
| Глубина | 96 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал | Металл |
| Место под счётчик | Да |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Смотровое окошко | Да |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество фаз | (1P+N+E) |
| Максимальная рабочая температура | 65 |
| Открытие двери | Лівостороннє |
| Применение | В приміщенні |
| Тип щита | Обліково-розподільний |
- Цена: 620 ₴

