


Шафа монтажна розподільна ШМР-1Фэ-10В+УЗО внутрішньої установки під 1Ф електронний лічильник тм "Лоза"
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шафа монтажна розподільні внутрішньої установки з замком під 1Ф електронний лічильник Лоза ШМР-1Фе-10В + УЗО
Шафа монтажна розподільний Лоза ШМР-1Фе-10В + УЗО застосовується для встановлення однофазного електронного лічильника і модульних автоматичних вимикачів на DIN-рейку. Продукція ТМ Лоза виготовляється на основі застосування найсучасніших технологій з надійних високоякісних матеріалів.
Габаритні розміри мм ( ШхВхГ) :
- 220х385х96
УВАГА ! Розміри шаф можуть відрізнятися від зазначених в технічних характеристиках, і змінює їх виробник не попереджаючи нас. Тому перед покупкою уточнюйте точні розміри у менеджера
Правила відносин між нашим інтернет-магазином (Продавцем) та клієнтом (Покупцем):
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лоза |
| Страна производитель | Украина |
| Конструкция | Цельносварная |
| Степень защиты IP | 31 |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Тип продукции | Готовый продукт |
| Количество обслуживаемых сторон | 1 |
| Количество фаз | 1 |
| Количество шкафов | 1 шт. |
| Номинальное напряжение главной цепи | 220 В |
| Применение | В помещении |
| Расположение | Вертикальное |
| Расчетное количество модулей | 12 |
| Тип оборудования | Щит монтажно розподільний |
| Тип щита | Обліково-розподільний |
| Конструктивные особенности | |
| Антивандальный корпус | Нет |
| Количество модулей | 12 |
| Передняя дверь | С замком |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Высота без опор | 385 мм |
| Глубина | 96 мм |
| Толщина боковых стенок шкафа | 0.8 мм |
| Толщина задней двери шкафа | 0.8 мм |
| Толщина передней двери шкафа | 0.8 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Высота | 96 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Возможность правостороннего и левостороннего навешивания двери | Нет |
| Материал | Металл |
| Место под счётчик | Да |
| Открытие двери | Лівостороннє |
| Смотровое окошко | Да |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Открывание передней двери | Лівостороннє |
| Поставка шкафа | У зібраному вигляді |
| Состояние | Нове |
| Тип корпуса | Шафа обліково розподільна |
| Тип монтажа | Вбудований |
- Цена: 454,14 ₴

