

Датчик руху RIGHT HAUSEN вбудований (360 градусів) білий HN-061041
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Датчик руху арматурний RIGHT HAUSEN вбудований (360 градусів) білий Датчик (детектор) руху – інфрачервоний (тепловий) датчик, який виявляє переміщення живих об'єктів та керує освітленням. Сутінкові реле призначені для автоматичного керування освітлювальними приладами, вітринами магазинів, рекламними щитами, включення вуличного освітлення залежно від рівня захищеності. Безперечно, важливе призначення датчика руху – економити електроенергію під час освітлення. Світло горить лише тоді, коли це справді необхідно. У датчику руху використовується як сенсор піроелектричний (PIR) датчик, принцип роботи якого заснований на підвищенні напруги на його виході при підвищенні рівня інфрачервоного випромінювання порівняно з фоновим. Для увімкнення світла використовується внутрішнє реле датчика. Датчик може бути вуличним, і застосовуватися для освітлення на великих площах.
- Джерело живлення: 100V/AC–130V/AC, 220V/AC–240V/AC.
- Частота мережі: 50/60 Hz.
- Кут виявлення: 360°.
- Ступінь номінального навантаження: 800W (180-240V/AC), 500W (100-130V/AC).
- Дальність виявлення: 8 м (22°С).
- Встановлення часу: 5 с/ 30 с/ 1 хв./ 3 хв./ 5 хв./ 8 хв.
- Робоче управління: <10 LUX-2000 LUX.
- Робоча температура: -10°С +40°С.
- Робоча вологість: ≤95% RH.
- Швидкість виявлення: 0,6-1,5 м/с.
- Колір: білий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Right Hausen |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність виявлення руху: | 8 м |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Максимальна затримка контролю | 1.5 сек |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Максимальна робоча відстань | 800 мм |
| Мінімальна затримка контролю | 0.6 сек |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Мінімальна робоча відстань | 50 мм |
| Потужність | 800 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип датчика | Вбудований |
| Кут огляду | 360 град. |
- Ціна: 324,45 ₴

