Топ продаж




Прожектор RIGHT HAUSEN SOFT LINE LED 50W 6500K IP65 Білий HN-191122
Описание
Характеристики
Информация для заказа
LED прожектор підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування. Завдяки використанню зменшеного корпусу вдалося істотно знизити вартість прожектора.
Технічні характеристики прожектора Right Hausen:
Потужність - 50W
Світловий потік - 5000Lm
Температура світіння - 6500К
Термін служби - 30000ч
Робоча напруга - 180-240V
Частота мережі - 50-60Hz
Клас захисту - IP65
Матеріал корпусу - Алюміній
Колір корпусу - білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Right Hausen |
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Прожектор |
| Состояние | Новое |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий, Для освещения ландшафтов, Для освещения парковок, Для освещения улиц, парков, Для ЖКХ, Для освещения рекламных конструкций |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Способ освещения | Локальное освещение |
| Цветовая гамма | Нейтральный, Белый |
| Способ монтажа | Накладной |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Цвет корпуса | Белый |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 50 Вт |
| Световой поток | 5000 лм |
| Тип питания | Сеть |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Степень защиты IP | 65 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цветовая температура | 6200K |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик движения | Нет |
- Цена: 569,25 ₴

