




Ізолятор ступінчатий CT4-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ступінчасті ізолятори CT призначені для жорсткого кріплення та ізоляції струмопровідних шин всередині електричних щитів, шинних мостів та іншого обладнання.
Ізолятори можуть бути використані в електрообладнанні постійного і змінного струму частотою 50 Гц і напругою до 1000 В, і гарантують відсутність пробоїв між шинами.
Корпус ізоляторів виготовлений з особливого, стійкого до механічного впливу, негорючого полімеру, який володіє високими показниками електричного опору


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТАКЕЛ |
| Масса | 0.13 кг |
| Напряжение | 7.5 кВ |
| Пробивное напряжение | 7.5 кВ |
| Род установки | Наружная |
| Тип | Изолятор |
| Межа міцності на вигин: | 125 Мпа |
| Момент затягування болтів кріплення шин: | 6 нм |
| Руйнуючий крутний момент | 25 нм |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 66 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимальная рабочая температура | 140 град. |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид диэлектрика | Ненасыщенная полиэфирная смола |
| Глубина | 20 мм |
| Материал корпуса | Композитний полімер, Поліамід посилений скловолокном |
| Состояние | Нове |
| Тип изолятора | Ступінчатий |
- Цена: 122,85 ₴

