Кошик
330 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380503024368
+380980091627
ЕЛЕКТРОТЕХНІК
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Модульне обладнання Schneider Electric

          

Schneider Electric
- французька энергомашиностроительная компанія, виробник обладнання для енергетичних подкомплексов промислових підприємств, об'єктів цивільного і житлового будівництва, центрів обробки даних. Електропроводка в житлових будинках часто не розрахована на одночасне включення великої кількості електроприладів. При збільшенні навантаження можливі такі несприятливі явища: перевантаження електричної мережі (велика потужність навантаження порівняно з розрахунковою для провідників і силового обладнання); короткі замикання в електричній мережі (прямий контакт провідників, що знаходяться під різними потенціалами) .. Затребуваність і популярність продукції компанії Шнайдер Електрик з кожним роком зростає не тільки в країнах Західної Європи, але і в Україні.

Модульные устройства серии Домовой
Автоматы домовой предназначены для применения в строительстве и быту. Отличительной особенностью данной серии является сужение предложений к товарам, необходимых для обустройства быта и жилья, и отсутствие различных дополнительных аксессуаров и всевозможных вспомогательных устройств. Все это и новые конструкционные решения значительно уменьшили стоимость конечных изделий серии «Домовой», так что модельная линейка schneider electric домовой значительно дешевле анолог, реализуемых на украинском рынке электротоваров другими международными компаниями.
Модульные устройства серии включают в себя автоматический выключатель ВА63, дифференциальный выключатель нагрузки ВД63 и пластиковые шкафы для конечного монтажа. Вся продукция изготовлена ​​на европейских заводах концерна Schneider Electric, соответствует требованиям ГОСТа, имеет русскоязычную маркировки и предназначена для Украины и стран СНГ. В новых изделий целый ряд преимуществ: современный внешний вид, уникальный дизайн и цвет корпуса, рукоятка переключения, нет стыка на лицевой стороне.
Schneider Домовик має високотехнологічну конструкцію: універсальний гвинт для клеми кріплення, клемні затискачі, які не допускають дотиків до струмоведучих частин вимикачів і двопозиційний фіксатор кріплення. Лицьові панелі мають ділянку для потреб споживача (розміщення наклейок або нанесення написів). Прийнято спеціальні заходи щодо захисту від підробок.

ГалереяСписок
1 2