Продавець ЕЛЕКТРОТЕХНІК розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
445 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380503024368
+380980091627
ЕЛЕКТРОТЕХНІК
  • 1
  • 2
  • 3

Din-рейки

DIN-рейка

Матеріал виготовлення: сталь оцинкована;

Din-рейка (монтажна рейка) як виріб являє собою металевий профіль з перфорацією або без неї.
Існує кілька різновидів (типів) Din-рейок, і при цьому, всі розміри кожної з цих різновидів стандартизовані.
"DIN-рейка розроблена в Німеччині. Абревіатура DIN означає Deutsches Institut fur Normund, в перекладі на російську мову - Інститут Стандартизації Німеччини".

Дійсно, din-рейка це унікальний винахід. Зараз важко собі уявити, як виглядали б різні електричні шафи, щити, щитки та ін. Без застосування монтажних din-рейок. Поява та впровадження дін рейки в електротехнічній промисловості в корені змінило вигляд, пристрій і навіть технології.
Din-рейки можна класифікувати наступним основним параметрам:

  •  
     
    Вид (тип профілю); Матеріал виготовлення; Наявність перфорації; Довжина монтажній рейці

По виду профілю (в поперечному розрізі) Din рейки можна розділити на три основних типи:
«Омега» - найпоширеніший тип монтажних рейок, який був так названий, завдяки деякій схожості з грецьким однойменною символом «Ω»
«Омега» тип Din-рейок має наступні підвиди (стандарти), в залежності від розмірів (ширина * висота профілю):

 

 

 

 

 

 

 

Стандарт 35 * 7,5 мм
Стандарт 35 * 7,5 мм. На НЕ професійною мовою, Дін рейки цього стандарту найчастіше називають «звичайними», і цілком заслужено. Це найпоширеніший стандарт монтажних рейок і в промисловості і в побутовій електротехніці.
Саме для цього стандарту розроблені кріплення більшості модульних та інших електротехнічних пристроїв.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Стандарт 35 * 7,5 мм.
Стандарт 35 * 15 мм Din-рейки цього стандарту називають «глибокими» і «високими», завдяки великій висоті профілю (15 мм), порівняно з висотою звичайного профілю (7,5 мм). Такі монтажні рейки застосовуються в основному в промисловій електротехніці для кріплення деяких видів професійної навісного обладнання.


Стандарт 15*5 мм.

Цей стандарт дін рейки менше всіх інших поширений, особливо на території країн СНД. Європейськими виробниками випускається навісне обладнання, розраховане на кріплення на Din-рейки шириною 15 мм, але застосування цих пристроїв в електротехніці набагато вужче, ніж тих, які розраховані на «звичайну» ширину монтажних рейок (35 мм).
2 і 3 види профілю: «G» і «З» - це два специфічних типу монтажних рейок.
Профіль першою в розрізі нагадує латинську букву «G», а другий букву «З».

- профіль din-рейки «G»

 

 

Існує ряд електротехнічних виробів, які розраховані на кріплення до монтажних рейок як «омега» так і «G» типу.

Din-рейки виготовляються з наступних матеріалів:
1. Сталь з покриттям. Більшість монтажних рейок виконується саме із сталі і мають покриття, яке захищає рейку від корозії. Покриття може мати колір матового білого металу або жовтого глянсового;
2. Алюміній;
3. Мідь.

Монтажные рельсы могут быть сплошными или содержать перфорацию.
Перфорация может быть различной длины и с разным шагом, но ширина перфорации (диаметр болта, на который она рассчитана), как правило, 6 мм.

Купить дин рейку для промышленных целей можно в следующих вариантах длины:

Длиной 1 м и толщиной 0,8 мм; 1 мм; 1,5 мм. Только при длине монтажной рейки до 1 м допускается толщина профиля менее 1 мм (0,8 мм), и такие Din-рейки, как правило, используются для дальнейшего отделения от них отрезков небольшой длины;
Длиной 2 м и толщиной 1 мм и 1,5 мм;
В бытовой электротехнике, в большинстве, применяются Din-рейки с профилем 35 * 7,5 мм и длиной менее 1 м. Для таких целей, в магазинах и других торговых точках продается Din-рейка длиной 1м, (от которой можно отпилить часть по индивидуальной необходимости) и уже готовы отрезки, рассчитанные для крепления определенного количества автоматических выключателей (полюсов). В данном случае, ширина автоматического выключателя (17,5 мм) является какой-то единицей измерения длины Din-рейки и часто называется термином «полюс». В асортименті нашої компанії є монтажні рейки (з перфорацією): для двох, чотирьох, шести, восьми і десяти автоматичних вимикачів.

ГалереяСписок