Кошик
205 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380503024368
+380966015975
ЕЛЕКТРОТЕХНІК
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Магнітні пускачі, контактори

Контакторы (магнитные пускатели)

 

Контактор - електромагнітний, електричний апарат, призначений для частих включень і виключень (до 3600 перемикань в годину) електричних силових ланцюгів постійного і змінного струму. Широко застосовується для дистанційного керування електричними машинами і апаратами в установках постійного і змінного струму при напрузі до 690В і силі струму до 1600А.
Категорії застосування контакторів відповідно Міжнародної Електротехнічної Комісії (МЕК, міжнародна абревіатура IEC) при роботі на постійному (DC) і змінному (AC) струмі


Застосування по змінному струмі:

АС-1 - застосовується до всіх типів навантаження по змінному струмі з коефіцієнтом потужності, що дорівнює або більше 0,95. Приклади застосування: лампи розжарювання, Тени.
АС-3 - застосовується до асинхронних двигунів. При замиканні, контактор комутує пусковий струм, який можеть бути в 5 - 7 разів вище номінального струму двигуна. При розмиканні, він відключає номінальний струм двигуна. У цей момент напруга на клемах контактора становить приблизно 20% від напруги мережі. Застосування: всі стандартні асинхронні двигуни з короткозамкненим ротором (стрічкові конвеєри, ліфти, змішувачі, ковшові елеватори, компресори, насоси і т.д.).
Застосування по постійному струму:

DC-1 - застосовується до всіх типів навантаження по постійному струму з постійною часом загасання (L / R), меншою або рівною 1мс.
DC-3 - застосовується до запуску, гальмування противотоком і поштовховими режиму двигунів паралельного збудження. Постійна часу <2мс.
DC-5 - застосовується до запуску, гальмування противотоком і поштовховими режиму двигунів послідовного збудження. Постійна часу <7,5мс.

Каталог по КМИ и КМ ИЭК

ГалереяСписок